Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Stockholm växer och behöver fler företag!

Småföretagarnas Riksförbund har startat samarbete med The Park för att vi ser att våra medlemmar, deras företagsvänner och även de företagsfrämjare som följer förbundets arbete vill vara en del av en coworking community.

Den 23 november bjuder vi in till frukostmöte för att presentera oss närmare! Vi kommer att berätta om vad vi driver för frågor för att förbättra villkoren för landets småföretagare samt om vad mer vi erbjuder våra medlemmar. Vi är på The Park så det finns möjlighet lära känna denna coworking-plats bättre!

Dessutom har vi sett till att Stockholms stads näringslivskontor Stockholm Business Region kommer och berättar om pågående insatser för näringsliv & företagande – såväl ur ett lokalt som regionalt perspektiv. De tar gärna emot frågor – så passa på att ställa frågor och framföra dina önskemål till staden.

Passa på att bygga ditt nätverk vid minglet efter mötet! Vi bjuder på fika från 8.30.

Datum: 23 november, 2022
Tid: 08:30
Plats: The Park
Adress: Magnus Ladulåsgatan 1, Stockholm

Fyll i din anmälan nedan:

En anmälan per person, dela gärna anmälan vidare anmälan till det sällskap som du önskar ska delta.

Kontakta oss

Småföretagarnas Riksförbund
E-post: info@smaforetagarna.se
Telefon: 042-342850
Fakturafrågor/medlemstjänst: 0200-380370
E-post: faktura@smaforetagarna.eu

NYHETSBREV

Vill du ha vårt nyhetsbrev? Skriv in din mail nedan!

Rulla till toppen