Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Styrelsen

Styrelsen

Peter Thörn (Båstad)
Ordförande 
peter.thorn@smaforetagarna.se
>> Presentation

Styrelsen

Caroline Szyber (Stockholm)
Vice ordförande, näringspolitiska frågor
caroline.szyber@smaforetagarna.se
>> Presentation

Styrelsen

Sten Lindgren (Stockholm)
Förbundssekreterare
sten.lindgren@smaforetagarna.se
>> Presentation

Styrelsen

Anne-Louise Kroon (Söderköping)
Styrelseledamot
anne-louise.kroon@smaforetagarna.se
>> Presentation

Styrelsen

Ghassan Ghaziri (Falkenberg)
Styrelseledamot
ghassan.ghaziri@smaforetagarna.se
>> Presentation

Styrelsen

Ellen Friberg (Norrköping)
Styrelsesuppleant
ellen.friberg@smaforetagarna.se
>> Presentation

Michael Lyckhagen (Luleå)
Styrelsesuppleant
michael.lyckhagen@smaforetagarna.se
>> Presentation

Styrelsen

Johan Landehag  (Helsingborg)
Styrelsesuppleant
johan.landehag@smaforetagarna.se
>> Presentation

Kontakta oss

Småföretagarnas Riksförbund
E-post: info@smaforetagarna.se
Telefon: 042-342850
Fakturafrågor/medlemstjänst: 0200-380370
E-post: faktura@smaforetagarna.eu

NYHETSBREV

Vill du ha vårt nyhetsbrev? Skriv in din mail nedan!

Rulla till toppen